top of page
PC290569_edited.jpg

26 t/m 30 mei 2026
MEDIUMSCHAP XXL WEEK

Mediumschap XXL – 5 dagen vol groei, verbinding en inspiratie

​

26 t/m 30 mei 2026 | De Beukenhof, Biezenmortel 

​

Ook volgend jaar is-ie er weer: onze fantastische XXL-week!  Vijf dagen samen Zijn: samen leren, lachen en groeien. Dé live-week waarin bewustzijn, persoonlijke ontwikkeling, intuïtie en mediumschap samenkomen. 

Zoals altijd belooft het weer een prachtige, waardevolle en verbindende 5-daagse te worden waar je met liefde op terug zult kijken. 

 

Meer dan leven na de dood

XXL staat voor méér: meer verdieping, meer bewustwording, meer verbinding.

 

Mediumschap XXL gaat niet alleen over contact met de spirituele wereld, maar ook over het leven vóór de dood: over jou. Wie ben jij werkelijk? Wat straal jij uit? Welke intuïtieve en mediamieke vermogens liggen er in jou te wachten om ontdekt te worden?

​

5 dagen, 6 docenten, 1 onvergetelijke ervaring

Laat je vijf dagen lang inspireren door zes ervaren mediums, ieder met ruim 20 jaar ervaring, en een unieke kijk op dit prachtige vak. Zij dragen met veel liefde de grote hoeveelheid kennis aan je over. 

 

In groepssessies, lezingen en meditaties ervaar je de kracht van mediumschap op alle niveaus: in mentaal mediumschap, trance, healing en bewustzijnswerk.

​

Verbreed je kennis, verdiep je gevoelswereld en groei als mens én als ziel.

​

Wat kun je verwachten?

Het precieze programma volgt nog, maar dit kun je in ieder geval verwachten:

  • Groepssessies met ruimte voor persoonlijke begeleiding en oefening.

  • Interessante lezingen over uiteenlopende onderwerpen.

  • Inspirerende demonstraties.

  • Dagelijkse meditaties.

  • Een warme, liefdevolle sfeer vol humor en herkenning en verbinding met gelijkgestemden. 

 

Voor wie?

Of je nu al ervaring hebt met mediumschap of pas net op dit pad loopt: deze week is voor iedereen die zich wil openen voor meer bewustzijn, liefde en verbinding met zichzelf en de spirituele wereld. Ontdek dat je meer in je hebt dan je denkt en wat dat voor jou (en anderen) betekent.

​

Het enige wat wij van je vragen is een open hart en een open mind! 

Doe mee aan deze unieke ervaring!

Wees nieuwsgierig en laat je raken en verwonderen! Je keert na vijf dagen terug met een ruimer hart, een helderder bewustzijn en een diepere verbinding met het leven.

 

Kosten: 

 

Met overnachting:

EUR 899 per persoon 1-persoonskamer

EUR 799 per persoon 2-persoonskamer

 

Zonder overnachting:

EUR 675 per persoon 

 

De kosten zijn inclusief btw, het gehele lesprogramma, ontbijt, lunch, diner, koffie, thee en water.

​​

Reserveer nu alvast je plek voor 2026!

Wil je hierbij zijn? Stuur een mail naar: xxlmediums@gmail.com 

 

Wij kijken uit naar jouw komst! 

bottom of page